Giresun Ziraat Odası Başkanlığı

Facebook

Başkanımız

Başkan

BAKAN CANİKLİ YE GÖRKEMLİ KARŞILAMA

BAKAN CANİKLİ YE GÖRKEMLİ KARŞILAMA


Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından davul- zurna ve çiçeklerle karşılandı.

7 Haziran seçimlerine  sayılı günler kala sivil toplum kuruluşlarıyla da bir araya gelen Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, Giresun Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Partisinin seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Bakan Canikli, Giresun Ziraat Odası’nı ziyaretinde büyük bir kalabalık tarafından davul- zurna ve çiçeklerle karşılandı.

MİNİ BİR MİTİNG GİBİ KARŞILAMA

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan ve yönetim kurulu üyelerinin yan sıra çok sayıda  kişinin katıldığı ve adeta bir mini miting havasında geçen ziyaret görkemli geçti.

ÜRETİCİ ADINA BAKAN CANİKLİ’YE TEŞEKKÜR ETTİ

Giresun Ziraat Odası önünde toplanan kalabalığa seslenen Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli’ye fındık üreticisine verdiği  destekten dolayı teşekkür etti.

Başkan Karan, ‘ Üreticilerimiz alan bazlı desteğin bir an önce Bakanlar Kurulu’ndan çıkmasını bekliyor. Ayrıca, tarım arazilerinin gençleştirilmesi desteklenmelidir. Bölünmüş tarım arazilerinin birleştirilmesi, piyasayı düzenleyen bir Fiskobirlik’in inşa edilmesi ve girdi maliyetlerinin düşürülmesi üreticilerin beklentisidir’ diye konuştu.


130,00TL